Про нас

Архітектурна фірма «citydesign» веде проектну діяльність з 2001 року. За період існування організації було розроблено понад 1 500 проектів. На сьогоднішній день в ТОВ «Сіті-Дизайн» працюють 54 досвідчених фахівця різного профілю: архітектори об'ємного проектування і архітектори містобудівники, дизайнери архітектурного середовища, конструктори, інженери-проектувальники водопостачання і водовідведення, теплогазопостачання та вентиляції, електричних мереж, інженери-проектувальники автомобільних доріг і ін. архітектури. Досвід і високий творчий потенціал фірми підтверджено будівельної практикою. Фірма веде об'єкти від пред-проектних рішень до робочих креслень і їх реалізації в будівництві.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Для кожного розробляється об'єкта створюється індивідуальний архітектурний образ і унікальне конструктивне рішення. У творчій співпраці з замовником, головним для фірми є пошук компромісних рішень, які відповідають запити замовника і відповідають містобудівним вимогам. Всі проекти виконуються у відповідності з діючими будівельними нормами і правилами на високому професійному рівні.

НАШ ПІДХІД

З моменту заснування компанії наш розвиток ґрунтується на створенні багатофункціональних проектів з використанням найсучасніших технологій і матеріалів.

1500+

Реалізованих проектів

50+

Професіоналів в команді

18+

Нагород у колекції